ГУЦОЛ МИХАЙЛО. ГУЦОЛ. Райдуга!

02.06.17

Заява до Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС України!

Приблизно 15:00 2.06.17р. в м. Києві невідомими було ретельно підготовлено замах на вбивство голови ЗЕПУ “Райдуга” Гуцола М.В.

В автомобілі Михайла Васильовича була пошкоджена топливна система, що могло привести до взрива автомобіля! В автомобілі були двоє неповнолітніх онуків невістка, та заступник голови. Замах на життя лідера “зелених” не вперше. По даному замаху на вбивство голови ЗЕПУ “Райдуга” та його родини прошу порушити кримінальне провадження.

Пресс – центр ЗЕПУ “Райдуга”

Захистимо природу – врятуємо життя!


02.06.17

Політична блокада «Зелених»

Вперше до Апеляційного суду міста Києва № 22 від 6.04.17 р. звернувся Голова ЗЕПУ «Райдуга» Гуцол М.В., на наш погляд Національне агентство з питань запобігання корупції незаконно, невповноваженна особа підписала адміністративний протокол а Печерський районний суд визнав винним Голову ЗЕПУ «Райдуга» Гуцола М.В. в вчиненні адміністративного правопорушення. 15.06.17р. о 9:20 відбудеться засідання апеляційного суду міста Києва по вулиці Солом’янська 2-а, це вже буде друге засідання . Захисником і адвокатом по даній справі є відомий громадсько – політичний діяч заслужений юрист України, Народний депутат 4 скликань Кармазін Юрій Анатолійович.

Дане засідання апеляційного суду буде принципове в захисті Верховенства   права. Просимо «Зелених» та наших симпатиків і журналістів прийти до суду та підтримати.

З повагою
Голова ЗЕПУ «Райдуга»
М.В. Гуцол
Вх. № 77 від. 2.06.17р.

03.02.17

Звернення до громадян України

Шановні Українці!

Нам «зеленим» стало відомо, що за останні роки в Україні діють багато диверсантів, провокаторів і всякої нечисті, котрі люто ненавидять все українське! Працюють на підрив авторитета президента Порошенка  та уряду.

Декотрі політикани проводять мітинги та пікети, при цьому забувають за окупацію Криму та війну на Донбасі та десятки тисяч вбитих захисників України адже кожний із них є герой, вічна слава їм, а ці демагоги та політикани працюють на ворога, чим підривають здобутки в європейську інтеграцію.

На щастя правоохоронні органи СБУ, МВС, Генеральна прокуратура та інші, роблять все щоб захистити демократичні цінності та верховенство права в Україні, є недоліки – це правда, хто не працює той і не помиляється, це дуже вірна істина.

Ми «зелені» закликаємо всіх Українців до єдності проти злейшого ворога України і ми переможемо. Хай благословить нас Господь на перемогу.

Слава Україні.

З великою любов’ю, шаною та повагою до Вас

Голова ЗЕПУ «Райдуга» Михайло Гуцол

Захистимо природу – врятуємо життя!

20.12.16

Вельмишановні Українці!

«Зелені», Вас всіх вітають з Різдвом Христовим та Новим Роком. Ми бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я та добробуту. Закликаємо Вас і просимо не вирубуйте ялинок адже це кисень, для ваших легенів та ваше здоров’я.

З великою любов’ю, шаною та повагою до Вас
Голова ЗЕПУ «Райдуга» Михайло Гуцол!

Захистимо природу – врятуємо життя!

22.11.2016

Протест «Зелених»

ЗЕПУ «Райдуга», ЗЕП «Набат» дуже стурбовані тим що Євросоюз  вимагає від України вирубку лісів.

Хочемо нагадати європейцям, що Карпати це є легені Європи!  І вирубка лісів України, є злочин перед людством, та природою. Загазованість міст України перебільшує всі норми, тому ми «Зелені», будемо робити все можливе і неможливе, щоби не допустити, знищення природних ресурсів України. 

Захистимо природу – врятуємо життя!
Пресс – центр партії!


02.11.2016

Протест «Зелених»

Ми «зелені», екологи підтримали Вас, Віталій Володимирович на виборах в мери  міста Києва. Ми володіємо інформацією, що ви хочете побудувати  в нашій столиці смітеспалювальні заводи.

Шановний п. Віталію радимо Вам з’їздити на вулицю Ревуцького і вдихнути аромат повітряної отрути, після чого Ви не захочете будувати сміттєспалювальні заводи. Адже ці заводи викидають в атмосферу стільки хімічних шкідливих речовин що дорівнює всю таблицю Мінделеєва, а це жахливі хвороби і неминуча смерть для Киян і аксіома тут одна заводи по спалюванню сміття в столиці – ні. Ми давно вимагали від влади закриття сміттєспалювального заводу котрий працює в столиці, як шкідливий для здоров’я Киян. Опитування киян стовідсотково свідчать що кияни проти будівництва сміттєспалювальних заводів, адже від цих заводів відмовилась вся Європа. Будуйте будь – ласка заводи по переробці сміття від них шкоди майже не має. 

Пресс – центр ЗЕПУ «Райдуга»


29.04.2016

Прем’єр – міністру України
п. Гройсману В.Б.

Заява.

Шановний Володимир Борисович!

«Зелені» вітають Вас з обранням премьер – міністра України і бажають вам успіху. Ви досвідчений менеджер і громадсько – політичний діяч, ніхто краще як Ви розуміє що реформи в будь – якій галузі без фахівців не можливі. З обранням Вас на посаду премьер- міністра «зелені» мали надію що в вашому уряді буде призначений на посаду міністра екології і природних ресурсів професіонал – еколог. А у Вас як завжди кум, брат, сват, віданний друг, партійна квота, но в ніякому разі не фахівець захисту природи, флори та фауни і людини як невід’ємної частини нашої природи. Україна одна із лідерів по смертності в Європі, вирубують і грабують Карпати як легені Європи. Більше 260 тис. гектарів чорнозему займають побутове сміття, а це більше 12 мільярдів тонн сміття, це займає територію європейської держави Люксембург, із цих смітників вся отрута «таблиця Менделеєва» попадає в підземні води, а потім в крани наших громадян. Неконтрольовані викиди в атмосферу шкідливих хімічних речовин що забруднюють повітря. У нас відсутня державна програма порятунку людини. В будь – якій галузі економіки потрібні фахівці а не заробітчани.

Захистимо природу – врятуємо життя!

Голова ЗЕПУ «Райдуга»
Президент ЗЕП «Набат»
З повагою
М.В. Гуцол


03.03.2016

1 березня о 10:30 в Київській міській державній адміністрації відбувся «Обласний форум Взаємодії та Розвитку» організований ГО «Let do it, Ukraine!». «Зробимо Україну чистою разом!». Участь у форумі взяли лідери «зелених» Гуцол М.В. Данилова Т.Ю.

Голова ЗЕПУ «Райдуга», Президент «ЗЕП» Набат, виступив з доповіддю. В своїй доповіді лідер «зелених» наголосив на брутальному знищенні навколишнього природного середовища в Україні.

І вихід з екологічної катастрофи.

Пресс – центр партії.

Захистимо природу – врятуємо життя!

message read?a=wvKhttdnKHmsk7uvZLEpXiTsAtc5F8fkUlNIeb3BIhaofEdM3YuB4sNynbrOeX7ktzpURdm198X3LYSL6cOBXQ%3D%3D - ГУЦОЛ МИХАЙЛО. ГУЦОЛ. Райдуга!

03.02.2016

30 січня м. Києві, відбулося розширене засідання політичної ради партії з участю всіх голів обласних осередків партії України.

На засіданні політради партії було порушено три питання:

1) Участь ЗЕПУ «Райдуга» у позачергових виборах до ВРУ.

З доповіддю виступив голова партії

Михайло Гуцол.

2) Створення партійних штабів партії.

Виступив 1-й заступник голови партії

Микола Поталап

3) Аналіз роботи всіх обласних організацій партії.

Виступила секретар партії.

Марина Мовчан

Пресс – центр партії.

Захистимо природу – врятуємо життя!

Блок “Зелені екологи – “Райдуга” вимагає від Центральної виборчої комісії поновити реєстрацію своїх кандидатів у

народні депутати. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН голова Зеленої екологічної партії України

“Райдуга” Михайло ГУЦОЛ.

?id=213806 - ГУЦОЛ МИХАЙЛО. ГУЦОЛ. Райдуга!
Гуцол Михайло Васильович; голова Зеленої екологічної партії України “Райдуга”.
Н. 30.06.1951 (м.Сокиряни, Чернів. обл.); укр.
Осв.: Гірниче професійно-технічне училище N 33 (м.Ровеньки Луганської обл.), машиніст вугільних та прохідних комбайнів.
03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку “Патріоти України”, N 13 в списку. На час виборів: тимчасово не працює, безпартійний.
\+07.2002 – канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 18, Вінн. обл., самовисування. За 0.46%, 7 з 12 прет. На час виборів: тимчасово не працює, чл. Екологічної партії України “Захист”.
03.2002 канд. в нар. деп. України від блоку “Райдуга”, N 1 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член Екологічної партії України “Захист”. Список знятий з реєстрації. \+
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від ПЗУ, N 18 в списку. На час виборів: президент науково-виробничої фірми “Октава-сервіс ЛТД” (м.Чернівці), чл. ПЗУ.
Чл. фракції ПЗУ (05.1998-03.99), чл. фракції “Батьківщина” (03.1999-09.2000), чл. фракції “Яблуко” (09.2000-01.02); секр. Ком-ту з питань прав людини, нац. меншин і міжнац. відносин (з 07.1998). 1966-71 – учень ПТУ N 33, м.Ровеньки; гірник шахтоупр. 53-54, м.Антрацит Луган. обл. 1971-73 – служба в армії. 1973-81 – авіамеханік, Чернів. об’єднаний авіазагін; дільничний уповноважений, УВС Чернів. обл.; робітник, Чернів. геологорозвідувальна партія; електрослюсар, трест “Дорресторан”; прохідник “Київметробуд”. 1981-88 – заст. дир., Чернів. індустр. тех-м; зав. госп. державного архіву; зав. складу, об’єднання “Продтовари”; заст. дир., СПТУ N 6; зав., Чернів. спецкомбінат, м.Чернівці. З 1988 – член торгово-закупівельного кооперативу “Меркурій”; інспектор санітарно-ек. інспекції, Чернів. міськвиконком; гол. кооперативу; президент науково-виробничої фірми “Октава-сервіс ЛТД”. Заст. голови ЗПУ (з 04.1999), голова Екологічної партії України “Захист” (з 02.2001; пізніше – Зелена екологічна партія України “Райдуга”).

За його словами, ПЗУ відповідно до чинного законодавства після підписаного 26 квітня 2007 р. Президентом України

Віктором ЮЩЕНКО Указу про проведення позачергових парламентських виборів провела конференції, з’їзди, створила блок

“Зелені екологи – “Райдуга”, який затвердив список кандидатів у народні депутати. Цей список був переданий разом з

іншими необхідними документами до ЦВК.

За словами М.ГУЦОЛА, 29 травня був останній день, коли виборча комісія мала б прийняти рішення щодо реєстрації

кандидатів у депутати від блоку “Райдуга”, натомість засідання ЦВК відбулося лише 30 травня, на якому всі кандидати від

блоку отримали відмову в реєстрації. Згідно з рішенням ЦВК, серед причин відмови, зокрема, названо неналежне оформлення

та відсутність певних документів блоку, необхідних для реєстрації депутатів.

Водночас, М.ГУЦОЛ заявив, що 29 травня йому близько 10 разів телефонував один із представників ЦВК і вимагав забрати

документи щодо реєстрації кандидатів у народні депутати з комісії. Але оскільки М.ГУЦОЛ не погодився цього зробити, то

ЦВК знайшла, на його думку, безпідставні аргументи, щоб зняти блок з перегонів.

“Аргументи їхні є протизаконними тому, що 29-го вони повинні були нам представити всі аргументи і причини зняття, а не

30-го. Рішення мало бути 29 травня – або відмовити кандидатам у народні депутати або видати нам посвідчення. А 30-го

вийшов вже термін. У цей день ми мали вже проводити свою агітаційну роботу і вести передвиборчі перегони”, – заявив

голова ЗЕПУ “Райдуга”.

За інформацією М.ГУЦОЛА, 4 червня Блок звернувся до Печерського районного суду щодо захисту своїх конституційних прав.

“Ми подали до суду офіційно і чекаємо на рішення суду. І тільки рішення суду буде для нас закон. Ми думаємо, що ми

поновимо своїх кандидатів у ЦВК. За нами стоїть правда, Конституція і Закон. У демократичній країні не може бути, коли

примушують зняти з перегонів цілий блок”, – заявив М.ГУЦОЛ.

За його словами, ЗЕПУ також направила заяву до Президента України Віктора ЮЩЕНКА, в якій наголошується, що “згідно зі

статтею 4 Закону України про політичні партії в України, політичні партії є рівними перед законом, органами державної

влади, органами місцевого самоврядування, і посадовим особам забороняється виокремлювати у своєму ставленні певні

політичні партії”.

“Цією заявою ми інформуємо Вас, пане Президенте, та громадськість про те , що “Зелені екологи – “Райдуга” є і буде

суб’єктом виборчого процесу”, – йдеться у тексті заяви.

Як повідомляв УНІАН, 14 травня на міжпартійному з’їзді блоку “Зелені екологи “Райдуга” було затверджено список

кандидатів у народні депутати на позачергові вибори до Верховної Ради України. У першу п’ятірку списку ввійшли голова

Народної екологічної партії Валентин СЕРДЮК, голова Зеленої екологічної партії України “Райдуга” М.ГУЦОЛ і його

заступник Світлана ГОЦІЙ, єпископ Традиційної католицької церкви ЄЛИСЕЙ, архієпископ Української православної церкви

Володимир.

За словами М.ГУЦОЛА, блок висунув 130 кандидатів у депутати на позачергові вибори до Верховної Ради. На реєстрацію до

ЦВК відповідні документи від блоку були подані 5 травня цього року.   

Оцініть статтю
Зелена екологічна партія України «Райдуга»
Додати коментар