Гуцол. Действия лидера партии Гуцол М.В.

a39a6f25dc4540ba260d65470894f1a3 scaled - Гуцол. Действия лидера партии Гуцол М.В.

Действия лидера партии

02.06.17

Заява до Генеральної прокуратури України, СБУ, МВС України!

Приблизно 15:00 2.06.17р. в м. Києві невідомими було ретельно підготовлено замах на вбивство голови ЗЕПУ “Райдуга” Гуцола М.В.

В автомобілі Михайла Васильовича була пошкоджена топливна система, що могло привести до взрива автомобіля! В автомобілі були двоє неповнолітніх онуків невістка, та заступник голови. Замах на життя лідера “зелених” не вперше. По даному замаху на вбивство голови ЗЕПУ “Райдуга” та його родини прошу порушити кримінальне провадження.

Пресс – центр ЗЕПУ “Райдуга”

Захистимо природу – врятуємо життя!


02.06.17

Політична блокада «Зелених»

Вперше до Апеляційного суду міста Києва № 22 від 6.04.17 р. звернувся Голова ЗЕПУ «Райдуга» Гуцол М.В., на наш погляд Національне агентство з питань запобігання корупції незаконно, невповноваженна особа підписала адміністративний протокол а Печерський районний суд визнав винним Голову ЗЕПУ «Райдуга» Гуцола М.В. в вчиненні адміністративного правопорушення. 15.06.17р. о 9:20 відбудеться засідання апеляційного суду міста Києва по вулиці Солом’янська 2-а, це вже буде друге засідання . Захисником і адвокатом по даній справі є відомий громадсько – політичний діяч заслужений юрист України, Народний депутат 4 скликань

Кармазін Юрій Анатолійович.
Дане засідання апеляційного суду буде принципове в захисті Верховенства   права. Просимо «Зелених» та наших симпатиків і журналістів прийти до суду та підтримати.

З повагою
Голова ЗЕПУ «Райдуга»
М.В. Гуцол
Вх. № 77 від. 2.06.17р.

03.02.17

Звернення до громадян України

Шановні Українці!

Нам «зеленим» стало відомо, що за останні роки в Україні діють багато диверсантів, провокаторів і всякої нечисті, котрі люто ненавидять все українське! Працюють на підрив авторитета президента Порошенка  та уряду.

Декотрі політикани проводять мітинги та пікети, при цьому забувають за окупацію Криму та війну на Донбасі та десятки тисяч вбитих захисників України адже кожний із них є герой, вічна слава їм, а ці демагоги та політикани працюють на ворога, чим підривають здобутки в європейську інтеграцію.

На щастя правоохоронні органи СБУ, МВС, Генеральна прокуратура та інші, роблять все щоб захистити демократичні цінності та верховенство права в Україні, є недоліки – це правда, хто не працює той і не помиляється, це дуже вірна істина.

Ми «зелені» закликаємо всіх Українців до єдності проти злейшого ворога України і ми переможемо. Хай благословить нас Господь на перемогу.

Слава Україні.

З великою любов’ю, шаною та повагою до Вас

Голова ЗЕПУ «Райдуга» Михайло Гуцол

Захистимо природу – врятуємо життя!

20.12.16

Вельмишановні Українці!

«Зелені», Вас всіх вітають з Різдвом Христовим та Новим Роком. Ми бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я та добробуту. Закликаємо Вас і просимо не вирубуйте ялинок адже це кисень, для ваших легенів та ваше здоров’я.

З великою любов’ю, шаною та повагою до Вас
Голова ЗЕПУ «Райдуга» Михайло Гуцол!

Захистимо природу – врятуємо життя!

22.11.2016

Протест «Зелених»

ЗЕПУ «Райдуга», ЗЕП «Набат» дуже стурбовані тим що Євросоюз  вимагає від України вирубку лісів.

Хочемо нагадати європейцям, що Карпати це є легені Європи!  І вирубка лісів України, є злочин перед людством, та природою. Загазованість міст України перебільшує всі норми, тому ми «Зелені», будемо робити все можливе і неможливе, щоби не допустити, знищення природних ресурсів України. 

Захистимо природу – врятуємо життя!
Пресс – центр партії!


02.11.2016

Протест «Зелених»

Ми «зелені», екологи підтримали Вас, Віталій Володимирович на виборах в мери  міста Києва. Ми володіємо інформацією, що ви хочете побудувати  в нашій столиці смітеспалювальні заводи.

Шановний п. Віталію радимо Вам з’їздити на вулицю Ревуцького і вдихнути аромат повітряної отрути, після чого Ви не захочете будувати сміттєспалювальні заводи. Адже ці заводи викидають в атмосферу стільки хімічних шкідливих речовин що дорівнює всю таблицю Мінделеєва, а це жахливі хвороби і неминуча смерть для Киян і аксіома тут одна заводи по спалюванню сміття в столиці – ні. Ми давно вимагали від влади закриття сміттєспалювального заводу котрий працює в столиці, як шкідливий для здоров’я Киян. Опитування киян стовідсотково свідчать що кияни проти будівництва сміттєспалювальних заводів, адже від цих заводів відмовилась вся Європа. Будуйте будь – ласка заводи по переробці сміття від них шкоди майже не має. 

Пресс – центр ЗЕПУ «Райдуга»

29.04.2016

Прем’єр – міністру України
п. Гройсману В.Б.

Заява

Шановний Володимир Борисович!

«Зелені» вітають Вас з обранням премьер – міністра України і бажають вам успіху. Ви досвідчений менеджер і громадсько – політичний діяч, ніхто краще як Ви розуміє що реформи в будь – якій галузі без фахівців не можливі. З обранням Вас на посаду премьер- міністра «зелені» мали надію що в вашому уряді буде призначений на посаду міністра екології і природних ресурсів професіонал – еколог. А у Вас як завжди кум, брат, сват, віданний друг, партійна квота, но в ніякому разі не фахівець захисту природи, флори та фауни і людини як невід’ємної частини нашої природи. Україна одна із лідерів по смертності в Європі, вирубують і грабують Карпати як легені Європи. Більше 260 тис. гектарів чорнозему займають побутове сміття, а це більше 12 мільярдів тонн сміття, це займає територію європейської держави Люксембург, із цих смітників вся отрута «таблиця Менделеєва» попадає в підземні води, а потім в крани наших громадян. Неконтрольовані викиди в атмосферу шкідливих хімічних речовин що забруднюють повітря. У нас відсутня державна програма порятунку людини. В будь – якій галузі економіки потрібні фахівці а не заробітчани.

Захистимо природу – врятуємо життя!

Голова ЗЕПУ «Райдуга»
Президент ЗЕП «Набат»
З повагою
М.В. Гуцол

03.03.2016

1 березня о 10:30 в Київській міській державній адміністрації відбувся «Обласний форум Взаємодії та Розвитку» організований ГО «Let do it, Ukraine!». «Зробимо Україну чистою разом!». Участь у форумі взяли лідери «зелених» Гуцол М.В. Данилова Т.Ю.

Голова ЗЕПУ «Райдуга», Президент «ЗЕП» Набат, виступив з доповіддю. В своїй доповіді лідер «зелених» наголосив на брутальному знищенні навколишнього природного середовища в Україні.

І вихід з екологічної катастрофи.

Пресс – центр партії.

Захистимо природу – врятуємо життя!


03.02.2016

30 січня м. Києві, відбулося розширене засідання політичної ради партії з участю всіх голів обласних осередків партії України.

На засіданні політради партії було порушено три питання:

1) Участь ЗЕПУ «Райдуга» у позачергових виборах до ВРУ.

З доповіддю виступив голова партії

Михайло Гуцол.

2) Створення партійних штабів партії.

Виступив 1-й заступник голови партії

Микола Поталап

3) Аналіз роботи всіх обласних організацій партії.

Виступила секретар партії.

Марина Мовчан

Пресс – центр партії.

Захистимо природу – врятуємо життя!

ЗЕПУ «Райдуга» засуджує військову інтервенцію проти України.
«Борімося і поборемо». (Т.Г.Шевченко). Слава Україні.

  УКРАЇНЦІ, МОЛІМОСЯ, І ГОСПОДЬ ВРЯТУЄ НАС.

Прес-центр партії.

ЗЕПУ “Райдуга” дуже сумує з приводу вбивства, розстрілу патріотів України “Небесної сотні”, висловлює співчуття близьким і рідним вбитих.
Вічна слава героям! Слава Україні! Слава Господу!

Політрада партії ЗЕПУ «Райдуга» прийняла рішення: рекомендувати з`їзду партії висунути лідера партії Михайла Гуцола кандидатом у Президенти України!

ЗЛОЧИН ПРОТИ ЗЕЛЕНИХ

ЗЕПУ «Райдуга», ЗЕП «Набат» сумують з приводу смерті секретаря ЗEПУ «Райдуга» м.Києва, першого віце-презедента ЗЕП «Набат» Лідії Гуцол. Понад чотири року тому, по дорозі на роботу, в авто, в якому їхала Лідія Володимирівна зі своїм чоловіком Михайлом Гуцолом, врізався автомобіль «КІА» (водій – М.О.Холод). На той момент вона обіймала посаду головного спеціаліста в Міністерстві праці та соціальної політики України. Будучи інвалідом 1-ої групи без обох ніг, жінка сумлінно працювала, вкладаючи у роботу усі свої сили. Лідія Володимирівна була держслужбовцем сьомого рангу; нагороджена міністром праці та соціальної політики багатьма грамотами і подяками, медаллю «За сумлінну службу». Останню нагороду було вручено від уряду за підписом прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Після автомобільної катастрофи довгий час Лідія Володимирівна хворіла. На жаль, Печерська районна міліція так і не призначила жодної судово-медичної експертизи на вимогу постраждалих. Незважаючи на заслуги перед державою, остання нічого не зробила, щоб захистити подружжя Гуцолів. Печерський районний відділ міліції сфальсифікував схему ДТП і сам протокол. Усі заяви до генпрокурора слідства не дали жодних результатів. ЗЕПУ «Райдуга» та ЗЕП «Набат» заявляють, що смерть Лідії Гуцол- на їх совісті. Внаслідок цього ми змушені звертатися до гаранта Конституції України президента Віктора Януковича. Надіємося, що верховенство права та захист прав і свобод громадян будуть пріоритетом наших правоохоронних органів та держави. ЗЕПУ «Райдуга», ЗЕП «Набат».

08.08.2013р. в Інформ-агенції «Голос-ua» за участю голови ЗЕПУ «Райдуга», президента ГО «Зелений екологічний патруль «НАБАТ» Михайла Гуцола відбулася прес-конференція, червоною стрічкою якою були проблеми водних ресурсів та забруднення води. Зокрема, лідер «зелених» М.Гуцол застеріг суспільство, що «ми ніколи не будемо мати більше води, ніж маємо зараз. Що, не дивлячись на те, що 80% земної поверхні вкриті водою – лише 3% – це прісна вода. А тому потрібно дуже ощадно відноситися до наших ресурсів питної води і берегти її від забруднення, оскільки вода – це основний розчинник в людському організмі і від її якості залежить стан здоров`я людини».  Наприкінці свого виступу Михайло Гуцол нагадав присутнім, що кров людини на 83% складається з води, а середньостатистична людина складається з води на 50-80%.


13 липня в місті Києві Президент ГО «Зелений екологічний патруль «Набат» та Голова ЗЕПУ «Райдуга» Гуцол Михайло Васильович разом з колегами прийняли участь у Акції «Приберемо заповідний острів від сміття!». Дана Акція транслювалася в засобах масової інформації.


9 липня в м. Києві відбулися установчі збори громадської ради при екологічній інспекції Києва. Президента Зеленої екологічної партії України „Райдуга” Михайла Васильовича Гуцола обрано членом громадської ради та першим заступником голови.


19 червня 2013 року у м. Києві в Українському домі відбулася Міжнародна конференція «Цілі збалансованого розвитку для України». В конференції активну участь прийняв лідер «зелених»Михайло Гуцол. Зокрема, Михайло Васильович представив дві зелені організації – ЗЕПУ «Райдуга» та ГО « Зелений екологічний патруль «Набат». У своїх виступах суттєвих, практичних і критичних , Михайло Васильович порушив питання глобального потепління на землі, що негативно впливає на здоров’я людей і всього живого. Дуже критично виступив з приводу хижацької  вирубки  Карпат як «легень» Європи, не раціонального використання водних  ресурсів та їх забруднення, зокрема знищення більше 17 тис. малих річок, що являється знищенням «артерії» планети Земля!Михайло Васильович говорив про захист флори, фауни та людини як невід’ємної частини природи, та закликав делегатів: «Захистимо природу – врятуємо життя!» А також порушив ряд питань про захист довкілля.

Прес-служба   ЗЕПУ «Райдуга»

?id=213806 - Гуцол. Действия лидера партии Гуцол М.В.
Гуцол Михайло Васильович; голова Зеленої екологічної партії України “Райдуга”.
Н. 30.06.1951 (м.Сокиряни, Чернів. обл.); укр.
Осв.: Гірниче професійно-технічне училище N 33 (м.Ровеньки Луганської обл.), машиніст вугільних та прохідних комбайнів.
03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку “Патріоти України”, N 13 в списку. На час виборів: тимчасово не працює, безпартійний.
\+07.2002 – канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 18, Вінн. обл., самовисування. За 0.46%, 7 з 12 прет. На час виборів: тимчасово не працює, чл. Екологічної партії України “Захист”.
03.2002 канд. в нар. деп. України від блоку “Райдуга”, N 1 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член Екологічної партії України “Захист”. Список знятий з реєстрації. \+
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від ПЗУ, N 18 в списку. На час виборів: президент науково-виробничої фірми “Октава-сервіс ЛТД” (м.Чернівці), чл. ПЗУ.
Чл. фракції ПЗУ (05.1998-03.99), чл. фракції “Батьківщина” (03.1999-09.2000), чл. фракції “Яблуко” (09.2000-01.02); секр. Ком-ту з питань прав людини, нац. меншин і міжнац. відносин (з 07.1998). 1966-71 – учень ПТУ N 33, м.Ровеньки; гірник шахтоупр. 53-54, м.Антрацит Луган. обл. 1971-73 – служба в армії. 1973-81 – авіамеханік, Чернів. об’єднаний авіазагін; дільничний уповноважений, УВС Чернів. обл.; робітник, Чернів. геологорозвідувальна партія; електрослюсар, трест “Дорресторан”; прохідник “Київметробуд”. 1981-88 – заст. дир., Чернів. індустр. тех-м; зав. госп. державного архіву; зав. складу, об’єднання “Продтовари”; заст. дир., СПТУ N 6; зав., Чернів. спецкомбінат, м.Чернівці. З 1988 – член торгово-закупівельного кооперативу “Меркурій”; інспектор санітарно-ек. інспекції, Чернів. міськвиконком; гол. кооперативу; президент науково-виробничої фірми “Октава-сервіс ЛТД”. Заст. голови ЗПУ (з 04.1999), голова Екологічної партії України “Захист” (з 02.2001; пізніше – Зелена екологічна партія України “Райдуга”).
 

9 липня в м. Києві відбулися установчі збори громадської ради при екологічній інспекції Києва. Президента Зеленої екологічної партії України „Райдуга” Михайла Васильовича Гуцола обрано членом громадської ради та першим заступником голови.

Оцініть статтю
Зелена екологічна партія України «Райдуга»
Додати коментар