В Ізраїлі людей заохочують лікуватися марихуаною

В Ізраїлі спростять доступ пацієнтів до лікувальної маріхуани

 

В Ізраїлі впроваджують масштабну реформу, що спростить доступ пацієнтів до лікувальної маріхуани. Які перспективи в застосуванні донедавна забороненої травички — дізнаєтеся у сюжеті.

 {youtube}Qd7EiOAsDKc{/youtube}

Міцний паркан, камери відеоспостереження. Цей об’єкт на півночі Ізраїля можна помилково прийняти за військову базу. Проте всередині — лише лабораторії та розсадники, де вирощують 230 видів конопель. Це — друга за величиною в країні плантація марихуани.

«Цей бізнес швидко зростає. Програма з вирощування конопель для використання в медицині стартувала в Ізраїлі 10 років тому. Її запровадило Міністерство охорони здоров’я. Проект був першим і досі триває», — каже виконавчий директор компанії Тамір Ґедо.

В Ізраїлі заборонено вживати марихуану, проте там заохочують використання конопель з метою лікування. Торік медики виписали «травичку» для 25 тисяч пацієнтів, хворих на рак, епілепсію, пост-травматичний синдром тощо.

Ця рослина заборонена для експорту, тож Ізраїль зосередився на просуванні канабісу в агрономічному секторі, медицині та технологіях. Наприклад, у престижному Єврейському університеті відкрили дослідницький центр для вивчення конопель. Фахівці намагаються дізнатися, чи можна марихуаною лікувати інші недуги.

«Діабет першого типу, шизофренія, тривожні стани — такі хвороби. Можливо, вдасться лікувати навіть хворобу Альцгеймера», — припускає професор Єврейського університету Рафаель Мешулам.

У березні в Тель-Авіві відбулася міжнародна конференція для учасників молодого ринку. У деяких — плани наполеонівські.

«Канабіс дедалі частіше легалізують: у Колорадо, Каліфорнії, Орегоні, Вашингтоні. А ще — в Німеччині, Італії, Чехії, Австралії. Його популярність зростає, переважно під впливом соціальних медіа. Люди вже не вірять вигадкам про марихуану, які нам тривалий час нав’язували», — каже керівник стартапу з вирощування марихуани Шауль Кайє.

Застосування конопель в медицині досі активно критикують, з огляду на можливу залежність та проблеми з поведінкою. Водночас доведено, що «травичка» відновлює втрачений апетит і допомагає лікувати розлади сну та запалення. Влада Ізраїлю вже визначилася зі своєю точкою зору — дозволила клінічні випробування марихуани на людях.

В Ізраїлі людей заохочують лікуватися марихуаною

28 марта 2016 11:35
по материалам: Подробности-ТВ

В Ізраїлі спростять доступ пацієнтів до лікувальної маріхуани

Оцените статью
Зелена екологічна партія України «Райдуга»
Добавить комментарий