ВСЯКА НЕЧИСТЬ ПІД КУПОЛОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ!

Понедельник, 24 Октябрь 2011 18:10 Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

М.Гуцол: Сьогодні під куполом зібралася всяка нечисть, ми виженемо нечистого із Верховної Ради! Сьогодні відбулася прес-конференція чільників Зеленої екологічної партії "Райдуга". Проводив спілкування з масмедіантами лідер партії М.Гуцол.

За його словами, вони вимагають від ЦВК провести реєстрацію своїх кандидатів в народні депутати. Було оприлюднено звернення до Президента України. У документі, зокрема, зазначається, що "Райдуга" діє відповідно до норм та букви закону. На виконання Указу Президента про дострокові вибори партія провела відповідні з’їзди, на яких висунула кандидатів у народні депутати. Однак ЦВК ще й досі не розглянула подані документи. Натомість на голову партії здійснювався тиск. На запитання журналістів, хто і в який спосіб здійснює тиск?, було названо прізвище одного із членів ЦВК С.Дубовика, який, за словами лідера партії, вимагав від нього зняти "Райдугу" із виборів. "Ми звернулися із позовом до Печерського райсуду, 29 червня має відбутися судове засідання, і ми впевнені, що дії ЦВК будуть визнані неправомірними". М.Гуцол зазначив, що, готуючись до виборів, "Райдуга" розглянула близько 600 тис. звернень та пропозицій від громадян України щодо формуваня передвиборчої програми партії. Завершуючи спілкування з журналістами, лідер партії звернувся до громадськості країни, закликаючи вносити і надалі свої пропозиції до програми партії, обіцяючи, що все буде розглянуто і враховано. "Цю програму люди пишуть для самих себе. Отже, робіть правильні висновки і обирайте тих, хто дійсно турбується про народ, а не про себе. Сьогодні під куполом зібралася усіляка нечисть, ми виженемо нечистого із Верховної Ради", - пообіцяв М.Гуцол.

Прочитано 2539 раз

Похожие материалы (по тегу)

 • Журналистика. Журналисты Украины. НСЖУ. 6 июня.

   

  У нас есть все возможности для того, чтобы с оптимизмом смотреть в будущее

  90-летний украинский писатель Димаров отказался принять орден от Президента

   

  О светлом будущем заботятся политики, о светлом прошлом - историки, о светлом настоящем - журналисты.

   

   

  Президент Украины обещает "жёстко" пресекать попытки давления на СМИ со стороны властей.

   

   

  Звернення Міністра внутрішніх справ «Про взаємодію працівників ОВС із журналістами»

  Гарант Конституции отреагировал на избиение журналистов

 • Зелёная экологическая партия ... . ЗЭПУ "Райдуга". Райская дорога. Радуга. Зелёная экологическая партия ...

  САМАЯ ЗЕЛЁНАЯ, САМАЯ ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ПАРТИЯ УКРАИНЫ - НАША ЛЮБИМАЯ РАЙДУГА!

 • Президент

  Порошенко підписав закон про посилення захисту журналістів

  Законом передбачена відповідальність за незаконне вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених журналістом матеріалів та технічних засобів, якими журналіст користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю.

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення захисту професійної діяльності журналістів)», спрямований на захист визначених Конституцією України демократичних принципів суспільного життя. Про це інформує прес-центр глави держави.

  «Закон удосконалює законодавчу базу та усуває недоліки законодавчого регулювання питань, пов’язаних із чинним правовим механізмом забезпечення захисту професійної діяльності журналістів», – йдеться у повідомленні.

  «Законом передбачено відповідальність за незаконне вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених журналістом матеріалів та технічних засобів, якими журналіст користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю», – сказано в тексті.

  Також деталізуються положення Кримінального кодексу України, згідно з якими передбачено відповідальність за перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

  Нагадаємо, 4 лютого парламент проголосував за посилення захисту журналістів.

   

 • Національне антикорупційне бюро України. Антикорупційне національне бюро України. Бюро з природоохоронної діяльності та екологічного контролю України

  Національне антикорупційне бюро України

   

  Заступник Ситника Анатолій Новак пояснив, що бюро обрало продукцію компанії "5.11", яка, за його словами, демонструє непоганий баланс ціни і якості. Вартість екіпірування одного бійця склала 54 тисячі 774 гривні.

  Бюро з природоохоронної діяльності та екологічного контролю України
  0101

Оставить комментарий

Оставляйте свои комментарии, отзывы и пожелания.

Все комментарии модерируются!

В зависимости от настроения модератора, возможен бан.

Печатное издание

Актуальная информация для всех

Последние новости

Последние новости партии "Райдуга"
Новости и пресса

back top

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Фотогалерея

Фотографии активности Партии

Фотогалерея

В нашей галерее мы рады Вам представить фотографии активности Партии

back top