„Зелені екологи „Райдуги” категорично проти взяття будь-яких кредитів від інших держав

Понедельник, 24 Октябрь 2011 18:12 Автор 
Оцените материал
(0 голосов)


– відкритий лист до Президента України„Зелені екологи „Райдуги” категорично проти взяття будь-яких кредитів від інших держав – відкритий лист до Президента України В.Ющенка та Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко”.

У відкритому листі до Президента України В.Ющенка та Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко голова Зеленої екологічної партії України „Райдуга” Михайло Гуцол, висловлюючи думку більш ніж 102-х тисяч членів та прихильників партії, зазначив, що при зустрічах з громадянами часто лунає претензія пересічного громадянина України, якому не зрозуміло, чому він, його діти та онуки повинні віддавати займи, за якими, судячи із постійних повідомлень ЗМІ та виступів політиків, постійно звертається Україна до іноземних держав та різноманітних фінансових установ та фондів. Перед Кабінетом Міністрів України до сих пір вивішений транспарант, на якому написано, що зовнішній борг України - 105 млрд. доларів. Якщо поділити цю умовну цифру на доросле населення України, орієнтовно, на 36 млн. людей, то виходить, що вже зараз на кожного припадає – 2917 доларів США. Враховуючи сьогоднішній курс долара до гривні, це під 25 тисяч гривень. Як може пересічний громадянин – бо держава це і є її громадяни, повернути таку суму? Скільки ж на це потрібно років? Очевидно, це тільки можливо через збільшення податків та зборів із наших громадян, або значне урізання бюджетних соціальних програм? ЗЕПУ „Райдуга” переконана, що гроші є в самій Україні, і не потрібно ніяких грошових „кабал”. Потрібно лише принципово та категорично припинити їх безперешкодний вивіз та переправлення в офшорні країни, яке на нашу думку, саме і відбувається. Цим відкритим листом ЗЕПУ „Райдуга” звертається до Президента України Віктора Андрійовича Ющенка та Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко, оскільки вони є двома головними в Україні особами, які мають на це усю повноту та можливості влади, і просить їх проявити політичну волю і заборонити нестікаємий витік грошей з України.

Прочитано 1267 раз
Другие материалы в этой категории: « МАРШ СВОБОДЫ 2013 23 квітня 2009 року. День Землі »

Оставить комментарий

Оставляйте свои комментарии, отзывы и пожелания.

Все комментарии модерируются!

В зависимости от настроения модератора, возможен бан.

Печатное издание

Актуальная информация для всех

Последние новости

Последние новости партии "Райдуга"
Новости и пресса

back top

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Фотогалерея

Фотографии активности Партии

Фотогалерея

В нашей галерее мы рады Вам представить фотографии активности Партии

back top